Mimoriadne kompaktný disk Transcend SATA III 6 Gb/s M.2 SSD 420S je určený pre potreby vysokého výkonu a prísne obmedzenia veľkosti zariadení s malými rozmermi, ktoré sa najlepšie hodia pre ultrabooky a tenké a ľahké notebooky. Vďaka vysokokvalitným flash čipom a vylepšeným algoritmom firmvéru sa zariadenie Transcend M.2 SSD 420S poskytuje optimálnu spoľahlivosť.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Rozmery | 42 × 22 × 3.58 mm (1.65 x 0.87 x 0.14") |
| Hmotnosť | 5g (0.18 oz) |
| Typ | M.2 2242 |
| Rozhranie | |
| Rozhranie zbernice | SATA III 6 Gb/s |
| Úložisko | |
| Typ blesku | 3D NAND flash |
| Kapacita | 480 GB |
| prevádzkové prostredie | |
| prevádzková teplota | 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) |
| prevádzkové napätie | 3.3V±5% |
| výkon | |
| sekvenčné čítanie/zápis (CrystalDiskMark) | do 530/480 MB/s |
| náhodný zápis/výber 4K (IOmeter) | až 50 000/75 000 IOPS |
| zapísané terabajty (TBW) | 160 TBW |
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!