Ultrakompaktné zariadenie Transcend M.2 SSD 430S s rozhraním SATA III 6 Gb/s a vyrovnávacou pamäťou DDR3 DRAM je vhodný na riešenie potrieb vysokého výkonu a prísnych veľkostných obmedzení malých zariadení. Vďaka použitiu iba vysokokvalitnej pamäte NAND flash a zdokonalených algoritmov firmvéru je pamäťová karta Transcend M.2 SSD 430S poskytuje bezkonkurenčnú spoľahlivosť.
Špecifikácie:
Vzhľad | |
| Rozmery (Max.) | 42.0 mm x 22.0 mm x 3.88 mm (1.65" x 0.87" x 0.15") |
|---|---|
| Hmotnosť (max.) | 8 g (0.28 oz) |
Rozhranie | |
| Rozhranie zbernice |
|
Úložisko | |
| Typ blesku |
|
| Kapacita |
|
Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzková teplota | 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) |
| Prevádzkové napätie |
|
Výkon | |
| Rýchlosť čítania (max.) | 550 MB/s |
| Rýchlosť zápisu (max.) | 480 MB/s |
| Poznámka |
|
Záruka | |
| Certifikát |
|
| Záruka |
|
| Záručná politika |
|
Požiadavky na systém | |
| Operačný systém |
|
| Poznámka |
|
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!