Transcend SATA III 6Gb/s SSD225S sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou a stabilitou a poskytuje prenosovú rýchlosť až 560 MB/s pre upgrade vášho notebooku a stolného počítača! S úložnou kapacitou až 2 TB a optimalizáciou firmvéru môžete bez obáv uložiť veľké množstvo súborov.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 500 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 530/480 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 55,000/75,000 IOPS |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zapsaných TB (TBW) | 180 TBW |
| Rozmery | 100 x 69.85 x 6.8 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!