M.2 SSD 832S
Spoločnosť Transcend M.2 SSD 832S využíva jednostranný disk M.2 2280, vďaka čomu je tenší a vysoko kompatibilný s aplikáciami s obmedzeným priestorom a zariadeniami s malým tvarovým faktorom, ako sú tenké a ľahké notebooky a výkonné počítače. Vďaka rozhraniu SATA III 6 Gb/s, vyrovnávacej pamäti DDR3 DRAM, vylepšeným algoritmom firmvéru a vysokokvalitnej pamäti NAND flash je ultrakompaktný disk M.2 SSD 832S poskytuje vysoký výkon a bezkonkurenčnú spoľahlivosť.
Na rozdiel od existujúcich planárnych čipov NAND je pamäť 3D NAND flash typom pamäte flash, v ktorej sú pamäťové bunky uložené vertikálne vo viacerých vrstvách. technológia 3D NAND bola vyvinutá s cieľom prekonať obmedzenia hustoty 2D planárnej pamäte NAND, a preto môže poskytnúť vyššiu úroveň výkonu a odolnosti.
V súlade s M.2 typu 2280, 3D NAND M od spoločnosti Transcend.2 SSD 832S má dĺžku len 80 mm a dodáva sa v jednostrannom usporiadaní, čo znamená, že len na jednej strane SSD sú pripojené komponenty, vďaka čomu je 832S ideálnym riešením pre malé notebooky a ultraľahké počítače. M.2 SSD 832S predstavuje jednoduchý upgrade vášho počítača, ktorý zaberá málo miesta a zároveň mu dodáva potrebnú dávku energie.
Obsahuje M.2 (80 mm), rozhranie novej generácie SATA III 6 Gb/s a výkonný radič Transcend M.2 SSD 832S dosahuje neuveriteľné rýchlosti čítania a zápisu až 560 MB/s a 500 MB/s. Keď sa používa ako vyrovnávacia pamäť, M.2 SSD 832S poskytuje 1.5-krát kratší čas štartu v porovnaní s bežnými pevnými diskami.
Počítač M. je určený na maximalizáciu vysokého výpočtového výkonu.2 SSD 832S ponúka rýchlosť náhodného čítania a zápisu 4k súborov až do 85 000 IOPS, čo prináša neuveriteľne krátke časy načítania a takmer okamžitú odozvu pre náročné grafické a multimediálne aplikácie.
M.2 umožňuje rozšírenie a integráciu funkcií do jedného modulového riešenia. M.2 SSD disky majú menšie rozmery, ale väčšiu kapacitu ako SSD disky mSATA a polovičné SSD disky. S jednostrannou konštrukciou M.2 je SSD 832S ešte tenší a ponúka lepšiu kompatibilitu.
Transcend SSD Scope je pokročilý, používateľsky prívetivý softvér, ktorý umožňuje ľahko zabezpečiť, aby váš disk Transcend SSD zostal zdravý a naďalej pracoval rýchlo a bez chýb, a to určením stavu a optimalizáciou výkonu vášho disku.
Špecifikácie:
Vzhľad | |
| Rozmery | 80.0 mm x 22.0 mm x 2.23 mm (3.15" x 0.87" x 0.09") |
|---|---|
| Hmotnosť | 9 g (0.32 oz) |
Rozhranie | |
| Rozhranie zbernice |
|
Úložisko | |
| Typ blesku |
|
| Kapacita |
|
Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzková teplota | 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) |
| Prevádzkové napätie |
|
Výkon | |
| Sekvenčné čítanie/zápis (CrystalDiskMark) |
|
| náhodné čítanie/zápis 4K (IOmeter) |
|
| Zapísané terabajty (TBW) |
|
| Stredný čas medzi poruchami (MTBF) | 2 000 000 hodín |
| Zápisy na disk za deň (DWPD) | 0.3 (5 rokov) |
| Poznámka |
|
Záruka | |
| Certifikát |
|
| Záruka |
|
| Záručná politika |
|
Požiadavky na systém | |
| Operačný systém |
|
| Poznámka |
|
Technológia | |
| Príkaz TRIM & NCQ | |
| S.M.A.R.T. | |
| Vyrovnávacia pamäť DDR3 DRAM | |
| Pokročilý zber odpadu | |
| Režim DevSleep |
|
| Motor RAID | |
| Kódovanie LDPC | |
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!