Bezkapacitný blesk JetFlash 790 USB 3.flash disk 1. generácie využíva zasúvateľný konektor USB, ktorý chráni vaše dáta počas prenosu - stačí zatlačiť na farebný posuvník a konektor sa vysunie. Zariadenie JetFlash 790 je vybavené rozhraním USB 3.1 Gen 1 s kapacitou až 512 GB. Vďaka tejto kombinácii bleskovo rýchlych prenosov dát a veľkého úložného priestoru je ukladanie, prenášanie a zdieľanie všetkých digitálnych súborov, nech ste kdekoľvek, jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| vzhľad | |
| rozmery | 63.6 mm x 21.2 mm x 10.6 mm (2.5" x 0.83" x 0.41") |
| hmotnosť | 9 g (0.32 oz) |
| farba | Čierna |
| Rozhranie | |
| Rozhranie pripojenia | uSB 3.1. generácia 1 |
| typ USB | uSB typu A |
| úložisko | |
| kapacita | 512 GB |
| požiadavky na systém | |
| operačný systém | microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS 9.0 alebo novšie Linux Kernel 2.4.2 alebo neskôr |
.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Verzia USB | Micro USB |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!