Odolný ekologický batoh pre notebooky do 16"
Avana môže vyzerať ako neuveriteľne štýlový batoh, ale hádali by ste, že to bolo 11 plastových fliaš? Vďaka tkanine vyrobenej z recyklovaných PET fliaš je tento batoh nielen cool, ale aj ekologický!

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Počet vreciek | 3 |
| Materiál | POM, RPET Polyester, RPET twill polyester, |
| Maximálna veľkosť notebooku | 15,6" |
| Vlastnosti | |
| Vyztužené chrbty | Nie |
| Opasok | Nie |
| Reflexné plochy | Nie |
| Pláštenka v cene | Nie |
| Vodorovzdornosť | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 455 x 125 x 290 mm |
| Objem | 18 l |
| Váha | 534 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Farba | Priehľadná |
| Typ | Príslušenstvo |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom