Sada reproduktorov GXT 609 Zoxa RGB s osvetlením
Štýlová súprava stereo reproduktorov s osvetlením RGB a ľahko dostupnými ovládacími prvkami
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Všeobecné | |
| typ reproduktora | 2.0 |
| výška hlavného výrobku | 180 mm |
| šírka hlavného výrobku | 83 mm |
| hĺbka hlavného výrobku | 100 mm |
| celková hmotnosť | 750 g |
| hmotnosť hlavnej jednotky | 750 g |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | káblové pripojenie |
| Dĺžka napájacieho kábla | 140 cm |
| Dĺžka kábla audio kábel | 140 cm |
| Dĺžka kábla satelitný kábel | 90 cm |
| Bluetooth | nie |
| audio | |
| veľkosť ovládača | 40 mm |
| jednotky vodičov | 2 |
| impedancia reproduktora | 4 Ohm |
| Vstupná impedancia | 10000 Ohm |
| zvukový vstup | 3.5 mm |
| zvukový výstup | žiadne |
| pripojenie slúchadiel | nie |
| zabudovaný mikrofón | nie |
| pripojenie mikrofónu | nie |
| výkon (špičkový) | 12 W |
| výstupný výkon (RMS) | 6 W |
| frekvenčná odozva | 20 Hz - 20000 Hz |
| funkcie | |
| nFC | nie |
| telefonovanie bez použitia rúk | nie |
| držiak na statív | nie |
| úspora energie | nie |
| osvetlenie | |
| svetlá | áno |
| typ svetla | RGB LED |
| Ochrana | |
| vodotesné | nie |
| Vstup | |
| Zdroj energie | USB |
| kompatibilita | |
| Kompatibilnétypy zariadení | prenosný počítač, pC |
| Kontrola | |
| Kontrola | režim svetlej farby, zapnutie/vypnutie svetiel, ovládanie hlasitosti |
| diaľkové ovládanie | nie |
| napájanie | |
| odpojiteľný napájací kábel | nie |
| satelity | |
| výška satelitu | 180 mm |
| šírka satelitu | 83 mm |
| Hĺbka satelitu | 100 mm |
| Hmotnosť satelitu | 375 gr |
.
| Rozhranie | 3.5mm jack |
| Špecifikácia zostavy | Ostatné |
| Výkon zostavy RMS (vo W) | 34000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom