Pri vývoji nového modelu P12 sa kládol osobitný dôraz na sústredený prúd vzduchu, a tým aj na vysoký statický tlak
. Ventilátor zaručuje mimoriadne účinné chladenie aj pri zvýšenom odpore vzduchu.
Preto je P12 obzvlášť vhodný na použitie na chladičoch a radiátoroch
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| performace | |
| rýchlosť ventilátora | 1800 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Prúdenie vzduchu | 56.3 CFM/95.7 m3/h |
| Statický tlak | 2,20 (mm/H2O) |
| Úroveň hluku | 0.3 Sone |
| ventilátor | |
| rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | Pevná rýchlosť |
| Konektor | 3-kolíkový konektor |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 2.8 V |
| Aktuálne | 0.20 A |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| veľkosť a hmotnosť | |
| rozmery (D x Š x V) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnosť | 139 g |
| balenie | |
| Rozmery (D x Š x V) | 27 x 123 x 123 mm |
| Hmotnosť | 0.17 kg |
.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!