Ventilátor P12 má úplne prepracované lopatky a je optimalizovaný pre vysoký statický tlak. Preto je P12 obzvlášť účinný pri použití na chladičoch a pri vyššom odpore vzduchu.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Výkon | |
| Rýchlosť ventilátora | 1800 otáčok za minútu |
| Prúdenie vzduchu | 56.3 CFM/95.7 m3/h |
| Statický tlak | 2.20 (mm/H2O) |
| Úroveň hluku | 0.3 Sone |
| Ventilátor | |
| Rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | Pevná rýchlosť |
| Konektor | 3-kolíkový konektor |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| Elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 2.8 V |
| Aktuálne | 0.20 A |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnosť | 139 g |
.
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!