Rozbočovač USB-C s HDMI
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | 49140 |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť výrobku | 40 g |
| Rozmery výrobku (D x Š x H) | 107.2 x 30 x 13 mm |
| Hmotnosť balenia | 76.5 g |
| Rozmery balenia (V x Š x H) | 188 x 90 x 18 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Rozhranie | USB-C (USB 3.1 GEN 1), 2 x USB 3.0, HDMI |
| Rozbočovač s rozsahom napätia v USA | 5V-20V |
| Maximálny prúd | 3A |
| Operačný systém | Windows 10, 8, 7, Mac OS 9. X a vyššie, Linux 2.4.X |
| Pracovná teplota | 5 - 40°C |
| Teplota skladovania | 0 - 60°C |
| Obsah balenia | Viacportový rozbočovač USB-C (vrátane 15 cm kábla USB-C) Integrovaný kábel B-C |
.
| LAN | Ne |
| Počet USB-C | 4 |
| Audio | Ne |
| Počet DP portů | 6 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet USB-A | 1 |
| SD karta | Ne |
| VESA podpora | Ne |
| PD (max.W) | 230 |
| Max. počet ext.monitorů | 6 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!