Adaptér USB-C na gigabitový Ethernet
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | 49146 |
| Farba | striebro |
| Hmotnosť výrobku | 25 g |
| Rozmery výrobku (D x Š x H) | 55 x 27 x 17 mm |
| Dĺžka kábla | 10 cm |
| Hmotnosť balenia | 43 g |
| Rozmery balenia (V x Š x H) | 124 x 74 x 22 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Rozhranie | USB-C (USB 3.1 GEN 1) a Gigabit Ethernet |
| Operačný systém | Windows 10, 8, 7, Mac OS 9.X a vyššie, Linux 2.4.X |
| Pracovná teplota | 5 - 40°C |
| Teplota skladovania | 0 - 60°C |
| Obsah balenia | Adaptér USB-C na gigabitový Ethernet (obsahuje 10 cm kábel USB-C) |
.
| Špecifikácia kábla / redukcie | Thunderbolt |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!