Disk SSD Store 'n' Go je ideálny pre používateľov, ktorí veľa cestujú, a predstavuje rýchle a bezpečné riešenie na rozšírenie úložiska a zálohovanie súborov. Rozhranie USB 3.2 Gen. 1 ponúka vysoké prenosové rýchlosti až 5 Gb/s, takže presúvanie väčších súborov vás už nezdrží a vysokokapacitná úprava fotografií už nebude problémom, keď do toho budete chcieť ísť.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.0 |
| Konektor | USB-C |
| Formát disku | Externý disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 256 GB |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 116,4 x 80,7 x 11 mm |
| Váha | 30 g |
1x USB-C na USB-A kábel
1x USB-A na USB-C adaptér
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 32180 | 1 |
| Sklad dodávateľa | 32180 | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!