Verbatim Store 'n' Go SSD - externý SSD disk
Prenosný disk SSD Store 'n' Go je ideálny pre používateľov na cestách a predstavuje rýchle a bezpečné riešenie na rozšírenie úložiska a zálohovanie súborov. USB 3.rozhranie 2 Gen1 ponúka prenos dát rýchlosťou až 5 Gb/s, takže môžete prenášať veľké súbory a vykonávať vysokokapacitné úpravy fotografií, keď to potrebujete.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Číslo dielu | 53249 |
| Kapacita | 256 GB |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnosť výrobku | 198g |
| Rozmery výrobku (d x š x v) | 119 x 81 x 7 mm |
| Obsah balenia | Externý SSD disk Kábel USB-C na USB-A Adaptér USB-C Zálohovací softvér Stručná úvodná príručka |
| Systémové požiadavky | Windows 10, 8 a 7 Mac OS X 10.4 alebo vyššia USB 3.2 GEN 1 |
.
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!