Vďaka portom USB v takmer každom počítači a v autách, DVD a multimediálnych prehrávačoch, televízoroch, fotorámikoch a ďalších zariadeniach sa disky USB v súčasnosti považujú za nevyhnutné príslušenstvo.
Disk USB Slider od spoločnosti Verbatim má zasúvací posuvný mechanizmus, ktorý chráni pripojenie USB, keď sa nepoužíva.
Jednoduché a ľahké používanie, stačí otvoriť kryt, zapojiť do akéhokoľvek USB 2.0 port a presuňte priečinky a súbory.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | 98698 |
| Kapacita | 64 GB |
| Farba | Čierna |
| Systémové požiadavky | USB 2.0 port Windows 10. 8, 7, Vista, XP Mac OS X 10.4 alebo vyššia Linux 2.4.0 alebo vyššia |
| Inteface | USB 2.0 |
| Hmotnosť výrobku | 8g |
| Rozmery výrobku (D x Š x V) | 58.5 x 21 x 11 mm |
| Obsah balenia | Disk USB |
.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Verzia USB | Micro USB |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!