WD Red SA500 NAS SATA SSD - 2 TB - 2.5 in
Zvýšte výkon a odozvu svojho systému NAS pomocou SSD disku WD Red™ SA500 NAS SATA. Keďže systém NAS je neustále zapnutý, spoľahlivý disk je nevyhnutný. Na rozdiel od štandardných SSD diskov sú SSD disky WD Red NAS SATA špeciálne navrhnuté a testované na nepretržité používanie. Vďaka tejto odolnosti a efektívnemu ukladaniu veľkých súborov do vyrovnávacej pamäte sú tieto disky ideálne pre databázy OLTP, prostredia s viacerými používateľmi, renderovanie fotografií, strih videa v rozlíšení 4k a 8k a ďalšie náročné aplikácie. S 2.5" a M.2 form factor a kapacity od 500 GB do 4 TB1 (2.5"), SSD disk WD Red SA500 NAS SATA vám umožní optimalizovať váš existujúci alebo budúci systém NAS pre vynikajúci výkon a výdrž.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Formátovaná kapacita | 2 TB |
| Faktor formy | 2.5 v |
| Rozhranie | SATA III 6 Gb/s |
| Veľkosť a hmotnosť | 100.2x69.85x7.00 mm / 57.9g |
| Sekvenčné čítanie do (MB/s) | 560 |
| Sekvenčný zápis do (MB/s) | 530 |
| Náhodné čítanie do (IOPS) | 95K |
| Náhodný zápis do (IOPS) | 85K |
| Výdrž (TBW) | 1300 |
| Priemerný aktívny výkon (mW) | 60 |
| Max. Prevádzkové čítanie (mW) | 3000 |
| Max. Prevádzkový zápis (mW) | 3800 |
| Spánok (mW) | 56 |
| DEVSLP (mW) | 5-12 |
| MTTF (hodiny) | Do 2M |
| Uber | 1E10^17 |
| Prevádzkové teploty | 0 až 70 stupňov Celzia |
| Neprevádzkové teploty | -55 až 85 stupňov Celzia |
| Prevádzka Vybratie | 5.0 gRMS, 10-2000 Hz |
| Neprevádzkové výbery | 4.9 gRMS, 7-800 Hz |
| Šok | 15000 G/ 0.5 msec polovičná sínusoida |
| Certifikáty | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| Obmedzená záruka | 5 rokov |
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom