Univerzálne jednodielne stojany sú určené na montáž na stenu. Skrinky sú vynikajúco spracované a majú elegantný vzhľad. Ich pripevnenie je jednoduché vďaka priloženému patentovanému montážnemu panelu. Sú vyrobené z valcovanej ocele, nosné časti sú vyrobené z ocele s hrúbkou 1,5 mm, ostatné sú vyrobené z oceľového plechu 1,2 mm. Konštrukcia umožňuje statické zaťaženie 60 kg. Dodáva sa s montážnou súpravou.
Poprava:Dvere z bezpečnostného tvrdeného skla, vymeniteľný smer otvárania, uzamykateľné
Zadný kryt - pevnýbočný kryt - plný, ľahko odnímateľný, môže byť vybavený zámkom
horný kryt - perforovaný, s pozíciami pre dva ventilátory
| Technické špecifikácie: | |
| Dimenzia: | 19" |
| Výška: | 12U (635 mm) |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Materiál: | Valcovaná oceľ |
| Hrúbka: | Nosná časť 1,5 mmOstatné 1,2 mm |
| Povrch: | čierna, RAL9004 |
| Maximálne zaťaženie: | 60 kg |
| Typ dátového rozvádzača | Vonkajšie |
| Barva rozvaděče | Černá |
| Hloubka (mm) | 47 |
| Šířka (mm) | 72 |
| Výška rozvaděče (U) | 21 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!