Krásna skrinka pre poriadnych hráčov, ktorí sa chcú čím chváliť.

| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| Kombo 3.5"/2.5" Pozícia | 1x |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové výstupy | 2x |
| USB-C | 1x |
| USB 3.1 | 2x |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Vrchná časť | Až 360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 3x 120 mm, 3x 140 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| 2x 120 mm | |
| 2x 120 mm | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 173 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 395 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť | 481 x 220 x 488 mm |
| Hmotnosť | 9 kg |
4x ARGB 120mm ventilátory
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | Z10 DUO White | 2 |
| Sklad dodávateľa | Z10 DUO White | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom