tlačiareň štítkov, termotransferová, rozlíšenie: 8 bodov/mm (203 dpi), šírka média (max.): 112 mm, šírka tlače (max.): 104 mm, priemer valca (max.): 127 mm, jadro pásky: 12,7 mm, rýchlosť (max.): 102 mm/s, USB, emulácia: EPLII, ZPLII, XML, vrátane.: napájacia jednotka, napájací kábel (EÚ, UK)
vstupný model GC420-100520-000
Kompaktná stolová tlačiareň Zebra ZD220 je vysoko spoľahlivá a má funkcie, ktoré spĺňajú všetky základné požiadavky na tlačiareň. Jeho dvojstenná konštrukcia poskytuje ešte väčšiu stabilitu a robustný dizajn. Ako nástupca obľúbeného modelu GC420 využíva bohaté skúsenosti, ktoré boli využité pri jeho vývoji. Vďaka tomu je ZD220 skutočne hodnotnou investíciou - ideálnou na použitie v doprave, logistike, maloobchode a zdravotníctve.
Tlačiareň ZD220 je k dispozícii ako priama termálna a termotransferová tlačiareň. V oboch variantoch rýchlo a spoľahlivo vytvára 1D a 2D čiarové kódy. Je preto optimálne vhodný na tlač širokej škály štítkov a potvrdeniek, lístkov, etikiet a identifikačných kariet. Tlačí rýchlo rýchlosťou až 102 mm/s. s rozlíšením tlače 203 dpi.
Veľká pamäť ZD220 s kapacitou 256 MB Flash a 128 MB SDRAM umožňuje uložiť podstatne viac písiem, grafiky a preddefinovaných štítkov. Vďaka rozhraniu USB sa zariadenie ZD220 ľahko inštaluje a je pripravené na okamžité použitie. Obsluha ZD220 je tiež veľmi jednoduchá: ovláda sa pomocou LED displeja a jediného tlačidla pre podávanie a pauzu. Stručný prehľad stavu tlače. Voliteľne je ZD220 k dispozícii s integrovaným odstraňovačom popola, ktorý šetrí čas pri označovaní.
Zariadenie ZD220 je podporované vybranými softvérovými aplikáciami Zebra Print DNA založenými na systéme Zebra Link-OS Basic a voliteľnými servisnými zmluvami Zebra, ako je OneCare SV. Tieto aplikácie spoločne zabezpečujú nákladovo efektívnu a spoľahlivú tlač.
Štandardné funkcie
| Termotransferová alebo priama termálna metóda tlače Programovacie jazyky ZPL a EPL Jediný LED indikátor stavu Jediné tlačidlo na podávanie/pozastavenie Pripojenie USB OpenACCESS™ na jednoduché vkladanie médií Dvojstenná konštrukcia rámu Kvalifikácia ENERGY STAR |
Fyzické vlastnosti
| Rozmery | Termotransfer: 10.5 in. L x 7.75 in. W x 7.5 in. V 267 mm D x 197 mm Š x 191 mm V Priamy tepelný ohrev: 8.6 in. L x 6.9 in. W x 5.2 in. V 220 mm D x 176 mm Š x 151 mm H |
| Hmotnosť | 2.5 libier./1.1 kg |
Špecifikácie tlačiarne
| Rozlíšenie* | 203 dpi/8 bodov na mm |
| Pamäť | 256 MB Flash; 128 MB SDRAM |
| Maximálna šírka tlače | 4.09 in./104 mm |
| Maximálna rýchlosť tlače | 4 in./102 mm za sekundu |
| Senzory médií |
|
| Firmvér | ZPL II; EPL 2; XML |
Charakteristika médií a pások
| Maximálna dĺžka štítku | 39.0 in./991 mm |
| Šírka médií | 1.00 in./25.4 mm až 4.4 in./112 mm |
| Veľkosť rolky média | 5.00 in./127 mm vonkajší priemer Vnútorný priemer jadra: 0.5 in. (12.7 mm) a 1.0 in. (25.4 mm) štandard, 1.5 in. (38.1), 2.0 in., (50.8 mm) a 3.0 in. (76.2 mm) pomocou voliteľných adaptérov |
| Hrúbka | 0.003 in. (0.08 mm) min.; 0.0075 in. (.1905 mm) max. (len v režime odtrhnutia) |
| Typy médií | Rolovaný alebo vejárovito skladaný, výsekový alebo priebežný s čiernou značkou alebo bez nej, papier na visačky, priebežný papier na účtenky a pásky na zápästie |
| Vonkajší priemer pásky | 1.34 in./34 mm (74 m) |
| Maximálna dĺžka pásky | 244 ft. (74 m) |
| Pomer stuhy | pomer médií k páske 1:1 (74 m) |
| Šírka pásky | 1.33 in./33.8 mm ~ 4.3 in./109.2 mm |
| Stužkové jadro I.D. | 74 Metrová stuha 0.5 in./12.7 mm |
Prevádzkové charakteristiky
| Prevádzková teplota. | 40° až 105° F/4.4° až 41° C |
| Teplota skladovania. | -40° až 140° F/-40° až 60° C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 % bez kondenzácie |
| Vlhkosť pri skladovaní | 5 % až 95 % bez kondenzácie |
| Elektrická sieť | Automatická detekcia (PFC Compliant) 100-240 VAC, 50-60 Hz; spĺňa požiadavky ENERGY STAR |
Prevádzka a príslušenstvo
| Manipulácia s médiami | Výrobcom nainštalovaný lúpač (voliteľný) |
| Hodiny v reálnom čase | Žiadne |
Písma/grafika/symboly
| Pomery čiarových kódov | 2:1 a 3:1 |
| 1D čiarové kódy | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC a EAN 2- alebo 5-miestne rozšírenia, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar a Planet Code |
| 2D čiarové kódy | Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec |
| Písma a grafika | 16 rezidentných rozšíriteľných bitmapových písiem ZPL II Dve rezidentné škálovateľné písma ZPL Päť rezidentných rozšíriteľných písiem EPL2 Natívna podpora písiem otvoreného typu Kompatibilita s Unicode pre viacjazyčnú termálnu tlač na požiadanie Čínske jednotky obsahujú zjednodušené čínske písmo SimSun 50 MB užívateľsky dostupnej nevolatilnej pamäte, 8 MB užívateľsky dostupnej pamäte SDRAM |
Tlačiarne Dodávky
| Udržujte svoju tlačiareň Zebra v prevádzke s originálnym spotrebným materiálom Zebra, ktorý je k dispozícii priamo od spoločnosti Zebra. |
Regulácia
|
Odporúčané služby
| Zebra OneCare SV |
Softvér na tlač DNA
| Táto tlačiareň je podporovaná základnou sadou aplikácií Print DNA s operačným systémom Link-OS Basic. |
| Funkcie tlačovej DNA sa môžu líšiť v závislosti od modelu a môže sa vyžadovať zmluva o podpore. Viac informácií nájdete na stránke www.zebra.com/printdna |
.
| Rozhranie | SD |
| Rozlíšenie | 360 dpi |
| Druh tlačiarne čiarových kódov | Mobilné |
| Technológia tlače | TermoTransfer |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom