S patentovaným mechanizmom QuietKey, ktorý kombinuje vysoko elastický silikon a vysoko kvalitný lubrikant, účinne znižuje vibrácie pri odraze kľáves a eliminuje trenie hluk počas písania.

| Myši | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Tiché klikanie | Áno |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 1200-1600-2000 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Klávesnica | |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Áno |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Klávesy | |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Pripojenie | 2.4 GHz |
| Nabíjanie | 1 + 2 AAA batérie |
| Veľkosť klávesnice | 456 x 156 x 24 mm |
| Veľkosť myši | 105 x 70 x 42 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Druh myši | Trackpad |
| Počet tlačidiel myši | Bez kolesa |
| Rozhranie setu | Bezdrôtový s USB Dongle |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom