ASUS Prime AP202 ARGB je skriňa mATX so zakriveným sklom, ktorá podporuje grafické karty dlhé až 420 mm a je vybavená patentovaným dizajnom prúdenia vzduchu, ktorý obsahuje inovatívny ventilačný otvor v spodnej časti skrine.

| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Miesta pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombinované miesta | 2x |
| Rozširujúce zásuvky | |
| Horizontálne | 4x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 360 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Bočná časť | 2x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 175 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 420 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Prachové filtre | |
| Miesta prachových filtrov | Na vrchu, Dole |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 441 x 236 x 460 mm |
| Váha | 9 kg |
3x 120mm ARGB ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00P0-B19000 | 23 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00P0-B19000 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom