ASUS Prime AP303 je kompaktná ATX skrinka s objemom 44 litrov, ktorá podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory až 360 mm a hrúbky do 60 mm, a ATX zdroje až do dĺžky 180 mm.

| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná Pozícia | 1x |
| Rozšírujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Vrchná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x140/3x120 mm |
| Spodná časť | 3x120 mm |
| Zadná časť | 1x120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 360 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 180 mm |
| Pozície prachových filtrov | v zadnej časti |
| Veľkosť | 215 x 425 x 485 mm |
| Váha | 6,8 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90DC00V0-B39000 | 15 |
| Sklad dodávateľa | 90DC00V0-B39000 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom