ROG Thor 1200W Platinum III poskytuje maximálny výkon a stabilitu, ktorú hráči požadujú. GaN MOSFET novej generácie zabezpečuje vynikajúcu účinnosť a funkcia snímania napätia „GPU-First“ je vybavená patentovaným inteligentným stabilizátorom napätia, ktorý zabezpečuje špičkový výkon a stabilitu. K dispozícii je tiež režim Turbo pre maximálne chladenie pri pretaktovaní alebo iných náročných úlohách.
ROG Thor 1200W Platinum III je tiež vybavený charakteristickým OLED displejom Thor, ktorý bol vylepšený pre jednoduché magnetické pripevnenie – je možné ho vymeniť na ktorúkoľvek stranu jednotky, aby vyhovoval inštalácii zdroja s ventilátorom hore alebo dole.

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1200 W |
| MTBF hodín | >120 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Veľkosť ventilátora | 135 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (1000mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 4x (750mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (750mm) |
| SATA Konektor | 7x / 1x (400mm + 120mm + 120mm + 120mm ) + 1x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 6x / 2x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulárna káblová sústava | Celá |
| Podsvietenie | ARGB, AURA SYNC |
1x Kábel ARGB (800 mm)
1x Nálepka ROG
6x Svorky na káble ROG
1x Súprava skrutiek pre skrinku
12x Svorky na káble
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 90YE00V2-B0NA00 | 4 |
| Sklad dodávateľa | 90YE00V2-B0NA00 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom