Séria Twins PRO, redundantný napájací zdroj, je určená pre štandardné šasi ATX alebo PS2, ideálne pre poštový, webový alebo domáci server. Konštrukcia modulu vymeniteľného za prevádzky zabezpečuje stabilné napájanie; keď jeden z nich zlyhá, druhý môže okamžite prevziať záťaž. Používatelia sa nemusia obávať nepríjemných situácií pri vypínaní servera/počítača.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| model | twins Pro 500W |
| formát | pS2 ATX Redundantný |
| ventilátor | 40 mm |
| rozmery | 190 x 150 x 86 mm |
| účinnosť | 90% |
| vstupné napätie | 100 ~ 240 V |
| vstupný prúd | 8-4 A |
| frekvencia | 50 ~ 60 Hz |
| pFC | aktívny PFC |
| poskytnuté napájanie | 500 W |
| ochrana | oCP, OVP, SCP, OPP, OTP, FFP, UVP |
| konektory | 1 x ATX 24 Pin 2 x CPU 4+4 Pin 4 x PCI-E 6+2 Pin 6 x SATA 2 x Molex 1 x disketa 1 x USB 8 Pin |
.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | PPA5008601 | 1 |
| Sklad dodávateľa | PPA5008601 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom