Odolnosť a kvalita pre pracovníkov prvého kontaktu
S najmenším notebookom a tabletom pre firmy rýchlo zvládnete činnosti s dotykovým ovládaním a perom. Batéria v skutočnosti umožňuje zamestnancom pracovať celý deň odkiaľkoľvek.
Produktivita a výkon pre každú úlohu
Výkonný a mimoriadne prenosný Surface Go 4 poskytuje vašim prvým záchranárom podporu, ktorú potrebujú na získanie potrebných údajov, informácií a ľudí.
Až o 80 % rýchlejšie
Vykonajte prácu s naším doteraz najrýchlejším zariadením Surface Go využívajúcim technológiu procesora Intel N200.
Výdrž batérie až 12,5 hodiny
Batéria, ktorá vydrží celý deň a dodá vám energiu na cestách.
Microsoft 365 pre pracovníkov prvého kontaktu
Zjednodušte procesy, zjednoťte komunikačné nástroje a prepojte prvých respondentov na bezpečnej a univerzálnej platforme.
Počítač so zabezpečeným jadrom
Integrované zabezpečenie prostredníctvom vzdialenej správy na úrovni hardvéru a firmvéru s rozhraním Microsoft DCFI s otvoreným zdrojovým kódom.

| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Procesor | |
| Typ procesoru | Intel N200 |
| Grafická karta | |
| Typ grafiky | Grafika Intel UHD |
| Operačná pamäť a úložisko | |
| Operačná pamäť | 8 GB |
| Typ operačnej pamäte | LPDDR5 |
| Typ úložiska | UFS |
| Veľkosť UFS | 128 GB |
| Zobrazenie | |
| Veľkosť displeja | 10,5" |
| Typ displeja | Dotykový displej PixelSense™ |
| Rozlíšenie displeja | 1920 × 1280 (220 PPI) |
| Pomer strán | 3:2 |
| Kontrastný pomer | 1500:1 |
| Profil farieb | sRGB a Enhanced |
| Typ dotykovej obrazovky | 10-bodové multidotykové ovládanie |
| Maximálny jas | 350 knitů |
| Kamery | |
| Predná kamera | 1080p full HD kamera |
| Zadná kamera | 8MP predná kamera s rozlíšením Full HD 1080p |
| Windows Hello | Áno |
| Zabezpečenie | |
| TMP 2.0 | Áno |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | Duálne štúdiové mikrofóny s veľkým dosahom a čistotou hlasu |
| Výkon zvukového systému | 2W stereo reproduktory s technológiou Dolby Audio™ Premium |
| Periferie | |
| USB-C 3.1 | 1x USB-C 3.1 |
| Čítačka kariet | MicroSDXC |
| 3,5 mm Jack | Áno |
| Port Surface type Connector | Áno |
| Port Surface connector | Áno |
| Software | |
| Windows | Windows 11 PRO |
| Microsoft 365 Apps | 30 denní zkušební verze |
| Připojení | |
| Wi-Fi 6 | Kompatibilita so štandardom 802.11ax |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Exteriér a rozmery | |
| Materiál krytu | Hořčík |
| Farba | Platinová |
| Fyzické tlačidlá | Hlasitosť, výkon |
| Veľkosť (D x Š x V) | 245 x 175 x 8,3 mm |
| Senzory | |
| Snímač okolitého svetla | Áno |
| Akcelerometr | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Magnetometr | Áno |
| NFC | Áno |
Surface Go 4
Napájanie 24 W
Stručná príručka
Bezpečnostná a záručná dokumentácia
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Max. výdrž batérie (v hodinách) | 26,5 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| HDD Kapacita (GB) | 32000 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | XHU-00004//BAZAR | 1 |
| Sklad dodávateľa | XHU-00004//BAZAR | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom