NV-FS1 je vysoko univerzálna, prémiová súprava viacúčelových ventilátorov, ktorú možno použiť na širokú škálu ventilačných úloh, ako sú aplikácie stolových a izbových ventilátorov alebo chladenie zariadení. V kombinácii s oceňovaným ventilátorom NF-A12x25 PWM so zosilňovačom prúdenia vzduchu NV-AA1 poskytuje výnimočne tichý chladiaci výkon a výkonné, sústredené prúdenie vzduchu, ktoré je možné podľa potreby upraviť pomocou priloženého regulátora rýchlosti NA-FC1.

| Chladič | |
|---|---|
| Veľkosť radiátora | 155 x 140 x 50 mm |
| Hmotnosť chladiča | 750 g |
| Dĺžka kábla | do 2,85 cm |
| Počet fanúšikov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 450 - 2000 ot./min +/- 10% |
| Prúdenie vzduchu | 60,09 CFM |
| Hluk | až 22,6 dB(A) |
| Konektory | 4-kolíkový |
| Typ ložiska | SS02 |
| MTBF | >150 000 hodín |
Prémiový ventilátor NF-A12x25 PWM chromax.black
Zosilňovač prietoku vzduchu NA-AA1-12
NV-FM1 Viacúčelový držiak ventilátora
NA-FG1-12 120 mm mriežka ventilátora
Ovládač ventilátora NA-FC1
NA-AC10 4pin adaptérový kábel
Predlžovací kábel NV-EC4-1m
Napájací zdroj NV-PS1
Adaptér do zásuvky EÚ (typ C)
4 x skrutky ventilátora
4x sťahovacie pásky na zips
4 x hmoždinky
4x montážne skrutky
| Typ chladiča | Do PC skříně |
| Využitie chladiča | Na chipsety |
| Velikost ventilátoru | 40x40 |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | prázdné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | NV-FS1//BAZAR | 1 |
| Sklad dodávateľa | NV-FS1//BAZAR | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom