| Model | CM-25B-OP |
| EAN kód | 0753263077103 |
| Farba | Čierna |
| Materiál | 0.7 mm SECC |
| Podpora základných dosiek | Mini ITX, mATX, ATX |
| Rozmery (DxŠxV) | 490 mm x 198 mm x 437 mm |
| Hmotnosť (bez obalu/s obalom) | 6.89 kg / 7.82 kg |
| Externá priehradka na disk | 4x 5.25" a 1x 3.5" |
| Interná priehradka na disk | 3x 3.5" a 1x 2.5" |
| Napájanie | Napájací zdroj ATX (voliteľný) |
| Predný vstup/výstup | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Rozsah dodávky | Súprava skrutiek, beznástrojová inštalačná súprava |
| Rozširujúce sloty | 7 |
| Kompatibilita chladenia | Predný: 1x 90mm alebo 1x 120mm ventilátor Zadný: 1x 80mm alebo 1x 90mm alebo 1x 120mm ventilátor |
| Výška chladiča CPU (max.) | 165 mm |
| Dĺžka karty VGA (max.) | 280 mm (400 mm po odstránení klietky HDD) |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom