CMR-425 - Vysoko inovatívna základná doska CMR-425 stanovuje nový štandard tým, že poskytuje možnosť montáže 4x 2,5" HDD/SSD//SATA I/II/III pomocou 1x 5,25" externého slotu. Je kompatibilný so všetkými 2,5" HDD/SSD (výška: 7 ~ 9,5 mm), napája sa prostredníctvom pripojenia SATA a ponúka LED diódy na indikáciu prístupu k HDD a napájania, pričom zásobníky sú odnímateľné na jednoduchú inštaláciu. Puzdro je 100 % kovové a uzamykateľné, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť. Všetky nainštalované disky sú vymeniteľné za prevádzky, vďaka čomu je vhodný pre rôzne aplikácie.
Vlastnosti:
Profesionálne zálohovanie údajov
Výmena za horúca
Kompatibilný s funkciou Plug & Play
Mechanizmus zámku na jednoduché vyberanie pamäťových médií
Kľúčový zámok
| Rozhranie (HDD/SSD): | SATA I, SATA II, SATA III |
| Rozmery (DxŠxV): | 168 mm x 146 mm x 42 mm |
| Hmotnosť: | 0,764 kg |
| Formátový faktor: | 1x 5,25" pozícia pre 4x 2,5" HDD/SDD (max. Výška HDD/SSD do 9,5 mm) |
| Chladenie: | 1x 40 mm |
| Napájací konektor: | 1x Molex |
| Dátové rozhranie (ext.): | 4 x SATA |
| Materiál: | Celokovová konštrukcia |
| Špeciálne funkcie: | LED diódy HDD |
| Rozsah dodávky: | Základná doska SATA, 4x káble SATA, 2 kľúče, sada skrutiek, používateľská príručka |
| Typ príslušenstva | Záslepky |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom