Herné puzdro Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP je elegantné herné puzdro s lešteným hliníkovým dizajnom predného panelu. Bočný panel z tvrdeného skla umožňuje krásne zobraziť zostavený systém. Prachové filtre sú predinštalované na prednom a spodnom vstupe, aby systém zostal bezprašný a čistý. So všetkými funkciami, ktoré moderné herné puzdro potrebuje, a kvalitou vyhotovenia, ktorá zaujme, je Hawk tou správnou voľbou pre hráčov, ktorí uprednostňujú nenápadný dizajn.

| Veľkosť skrinky | |
|---|---|
| Veľkosť skrinky | Stredná veža |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3,5" pozície | 2x |
| 2,5" pozície | 2x |
| 5,25" pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálny | 7x |
| Predné vstupné/výstupné konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Popredia | Až 240 mm |
| Chvost | Až 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Popredia | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Chvost | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 166 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 349 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 435 x 200 x 450 mm |
| Hmotnosť | 5,8 kg |
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom