| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 33 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 42 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 930 strán* |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP Deskjet 930c. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | -15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 26 x 117 x 158 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 117 × 26 × 158 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 × 800 × 1 645 mm |
| Hmotnosť | 0,111–0,120 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,15 kg |
| Hmotnosť palety | 445 kg |
| Počet na palete | 2 400 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom