Tento inštalačný kábel z produktového radu Solarix - kategória 6A s označením SXKD-6A-STP-PE je vonkajší tienený kábel, ktorý je určený pre náročnejšie inštalácie, kde bežný dátový kábel s PVC alebo LSOH plášťom neposkytuje dostatočnú ochranu pred vplyvmi prostredia. Kábel bez problémov spĺňa a zároveň prekračuje požiadavky stanovené v medzinárodných normách ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pre kategóriu 6A, resp. EN 50173. trieda vedenia EA vrátane všetkých najnovších prírastkov. Káblové vodiče sú vyrobené z vysokokvalitného medeného drôtu AWG 23 s polyetylénovou izoláciou a sú testované do šírky pásma 500 MHz. Jednotlivé páry sú samostatne tienené hliníkovou fóliou, typ plášťa je z UV stabilného PE (trieda reakcie na oheň Fca). Farba kábla je čierna. Kábel SXKD-6A-STP-PE je označený súvislým metrom s dĺžkou 1 m a dodáva sa na vysokopevnostnej drevenej cievke, na ktorej sú uvedené všetky potrebné informácie o výrobku vrátane čiarových kódov, výrobnej šarže, popisu a najdôležitejších technických parametrov. Pri inštalácii do zeme vždy odporúčame použiť HDPE chránič.
| Technické informácie | |
| Kategória: | Cat6A |
| Podporované protokoly | 10GBaseT |
| Tienenie: | fólia okolo každého páru |
| Šírka pásma: | 500 MHz |
| Typ a veľkosť drôtu: | medený drôt 0, 56 mm ± 0, 005 mm |
| Izolácia a priemer vodiča s izoláciou: | koža-pena-koža PE 1, 33 mm |
| Trieda reakcie na oheň, typ plášťa: | Fca, PE |
| Farba plášťa: | rAL 9005 čierna |
| Priemer kábla: | 7, 3 mm |
| Hmotnosť: | 46 kg/km |
| NVP: | 75 % |
| Oneskorenie šírenia: | 480 ns/100 m |
| Skreslenie oneskorenia: | 45 ns/100 m |
| Balenie: | 500 m, drevená cievka |
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
| Tienenie | SSTP |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom