Produkt: Lenovo Legion Pro 5 16IAX10
Part Number: 83F3003PCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.2GHz, 30MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| Chipset | Intel HM870 Chipset |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 80Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 245W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | 24-Zone RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Eclipse Black |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95 mm (14.35 x 10.55 x 0.85-1.02 inches) |
| Hmotnost | Around 2.43 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | - |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Courier/Carry In from 2Y Courier/Carry In (CPN)_APOS |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Použití | Kancelářský |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | TN |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
| Podpora AI | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 83F3003PCK | 5 |
| Sklad dodávateľa | 83F3003PCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom