| Výrobca | Chieftec |
| spotreba energie | 350 W |
| napájacia zásuvka [pin] | 3 x SATA |
| 3 x 4-pinový konektor Molex | |
| ATX 20pin | |
| ATX 24pin | |
| rozhranie pre dosky pod P4 | áno |
| funkcia PFC | áno |
| filtre | antiskeletálne |
| dodatočná stabilizácia napätia | |
| prepäťová ochrana | |
| prepäťová ochrana | |
| počet chladičov | 1 |
| priemer radiátora | 120 mm |
| prúd pri +5 V | 16 A |
| prúd pri napätí +3.3V | 15 A |
| prúd pri napätí +12V1 | 26 A |
| prúd pri napätí -12V | 0.3 A |
| prúd pri +5VSB | 2.5 A |
| šírka | 150 mm |
| hĺbka | 140 mm |
| výška | 86 mm |
.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom