PPS-650FC
Séria Polaris prináša dôveryhodné a osvedčené skúsenosti spoločnosti CHIEFTEC s vysokokvalitnými, plne modulárnymi napájacími zdrojmi s certifikáciou 80 PLUS Gold, ktoré sa opäť dostávajú do popredia moderných technológií. Napájacie zdroje radu Polaris sa vyznačujú najmodernejšou technickou konštrukciou vrátane LLC polomostového meniča s technológiou DC-to-DC, ako aj vysokou hustotou výkonu, ktorá umožňuje vyššiu účinnosť a výkon pri kompaktnejších rozmeroch.
Vďaka veľkosti len 140 mm na dĺžku a plne modulárnemu manažmentu káblov sa séria Polaris ľahko inštaluje do akéhokoľvek systému pre štandardné zdroje ATX. Káble s dĺžkou 650 mm zaručujú, že tieto napájacie zdroje možno použiť aj vo veľkých stavbách. Či už je potrebné malé puzdro PSU pre kompaktný systém, alebo dlhšie káble pre veľké systémy, sérii Polaris môžete dôverovať, že svoju prácu vykoná s najvyšším výkonom a účinnosťou.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| VÝKON | |
| Model | Polaris 650W |
| Článok č. | PPS-650FC |
| EAN kód | 0753263076434 |
| Hmotnosť (bez obalu/s obalom) | 2.175 kg / 2.480 kg |
| Vstup striedavého prúdu | 100-240 V / 10 A |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| +5V | 22A |
| +3,3V | 22A |
| +5 V a +3,3 V kombinácia | 120W |
| +12V 1 | 54.2A / 650W |
| +12V 2 | - |
| +12V 1 a +12V 2 spolu | - |
| P.F. | >0,9 |
| -12V | 0,3A / 3,6W |
| +5VsB | 3.0A / 15W |
| Maximálny výkon | 650W |
| KONEKTORY | |
| 20+4PIN ATX | 1 |
| 8 PINOV EPS (4+4) | 2 |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 4 |
| SATA | 6 |
| MOLEX | 3 |
| FLOPPY | 1 |
| DĹŽKA KÁBLA | |
| 20+4PIN ATX | 650 |
| 8 PINOV EPS (4+4) | 650/150 |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 2x 500/150 |
| SATA | 2x 450/150/150 |
| MOLEX | 450/150/150/150 |
| FLOPPY | Molex |
| FUNKCIE | |
| Špecifikácia | ATX 12V 2.4 |
| Faktor formy | PS II |
| Účinnosť | 80 PLUS Gold |
| Rozmery (DxŠxV) | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Ventilátor | 120 mm tichý ventilátor |
| Zabezpečenie | AFC (automatická regulácia otáčok ventilátorov) OCP (nadprúdová ochrana) OPP (ochrana proti preťaženiu) OTP (ochrana proti prehriatiu) OVP (ochrana proti prepätiu) SCP (ochrana proti skratu) SIP (ochrana proti prepätiu a rozbehu) OCP (nadprúdová ochrana) UVP (ochrana proti podpätiu) |
| Záruka | 24 mesiacov |
.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom