Predstavujeme Seasonic PRIME TX-1600 Noctua Edition, vrchol inovácií napájacích zdrojov. Tento prémiový zdroj postavený na slávnej platforme PRIME TX je vylepšený o kompatibilitu s ATX 3.1 a PCIe 5.1, aby spĺňal požiadavky hardvéru novej generácie.
Vďaka natívnym konektorom 12V-2×6, pokročilému digitálnemu riadeniu ventilátorov a japonským elektrolytickým kondenzátorom s teplotou 105 °C poskytuje výnimočnú stabilitu napájania a dlhodobú spoľahlivosť. Pre zabezpečenie tichého chodu je táto edícia vybavená prelomeným ventilátorom Noctua NF-A12x25, ktorý je doplnený na mieru navrhnutou, vysoko optimalizovanou mriežkou ventilátora.

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1600 W |
| MTBF hodín | > 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 15 - 10 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 3x / 3x (700mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 6x / 6x (750mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (700mm) |
| SATA Konektor | 16x / 4x (950mm) |
| SATA 3.3V | 2x / 1x (550mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (690mm) |
| --- | |
| ATX12V verzia | 3.1 |
| 80 PLUS účinnosť | Titanium |
| Modulárne káblovanie | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Vlastnosti zdroja | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | SSR-1600TR2NE | 1 |
| Sklad dodávateľa | SSR-1600TR2NE | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom