Rad G12 GM je dostupný v štandardnom formáte ATX a v výkonoch, ktoré sú najbežnejšie pre počítačové systémy. Rad Seasonic G12 GM dosahuje štandard 80 PLUS Gold a poskytuje minimálne 87%, 90% a 87% účinnosť využitia energie pri 20%, 50% a 100% prevádzkovom záťaži.
Tato účinnosť v kombinácii s aktívnou korekciou účiníku umožňuje napájacím zdrojom radu G12 GM znížiť plytvanie energiou, čo prináša užívateľom úspory nákladov na elektrinu.

| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| MTBF hodín | 100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP, OVP, OCP, SCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 10 - 16 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov (Dĺžka káblov) | |
| Pripojené kábly | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (600mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 2x (550mm) |
| Pripojiteľné káblové príslušenstvo | |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (720mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (690mm) |
| --- | |
| 80 PLUS Účinnosť | Gold |
| Modulárna káblová 'zásobovanie' | Čiastočne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom