vďaka kompaktnému dizajnu 1U a výkonnému operačnému systému Synology DiskStation Manager (DSM) poskytuje zariadenie Synology RackStation RS422+ so 4 pozíciami cenovo dostupné komplexné riešenie pre malé firmy a majiteľov domácich laboratórií, ktorí chcú splniť svoje každodenné potreby v oblasti správy, zdieľania, synchronizácie a zálohovania dát.
Stránky produktu: https://www.synológia.com/cs-en/products/RS422+ Zoznam kompatibility HDD/SSD https://www.synológia.com/cs-en/compatibility?search_by=products&model=RS422%2B
| Procesor | |
| Model CPU | AMD Ryzen R1600 |
| Počet procesorov | 1 |
| Architektúra CPU | 64-bitové |
| Frekvencia CPU | 2 jadrá 2.6 (základné) / 3.1 (turbo) GHz |
| Hardvérový šifrovací systém (AES-NI) | Áno |
| Pamäť | |
| Systémová pamäť | 2 GB DDR4 ECC |
| Úložisko | |
| Šachta(-y) na pevný disk | 4 |
| Kompatibilný typ disku | 3.5" SATA HDD 2.5" DISK SSD SATA |
| Pohony odnímateľné počas prevádzky | Áno |
| Externé porty | |
| Port RJ-45 1GbE LAN | 2 (s podporou agregácie/prepojenia) |
| Port USB 3.2 Gen 1* | 1 |
| PCIe | |
| Rozšírenie PCIe | 1 x slot na upgrade siete Gen3 x2 |
| Súborový systém | |
| Interné zariadenia | Btrfs EXT4 |
| Externé zariadenia | Btrfs EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT |
| Vzhľad | |
| Veľkosť (RU) | 1U |
| Veľkosť (výška x šírka x hĺbka) | 44 mm x 478 mm x 327.5 mm |
| Hmotnosť | 4.38 kg |
| Podpora pre inštaláciu skrine* | 19" skriňa so 4 stĺpikmi (sada Synology Rail Kit - RKM114/RKS-02) 19" skriňa s 2 stĺpikmi (priama montáž) |
| Poznámky | Súprava koľajníc sa predáva samostatne |
| Iné | |
| Systémový ventilátor | 40 mm x 40 mm x 3 ks |
| Režim rýchlosti ventilátora | Vysokorýchlostný režim Chladný režim Tichý režim |
| Obnova po strate napájania | Áno |
| Hladina hluku* | 28.5 dB(A) |
| Plánované zapnutie/vypnutie | Áno |
| Prebudenie cez LAN/WAN | Áno |
| Napájacia jednotka/adaptér | 100 W |
| Vstupné napätie AC | 100 V až 240 V AC |
| Frekvencia napájania | 50/60 Hz, jednofázový |
| Spotreba energie* | 37.93 W (za chodu) 13.43 W (hibernácia pevného disku) |
| Britská tepelná jednotka | 129.42 BTU/hod (v prevádzke) 45.83 BTU/hod (hibernácia pevného disku) |
| Teplota | |
| Prevádzková teplota | 0°C až 35°C (32°F až 95°F) |
| Teplota skladovania | -20°C až 60°C (-5°F až 140°F) |
| Relatívna vlhkosť | 5 % až 95 % relatívnej vlhkosti vzduchu |
| Certifikácia | |
| FCC | |
| CE | |
| BSMI | |
| VCCI | |
| RCM | |
| UKCA | |
| EAC | |
| CCC | |
| KC | |
| Záruka | |
| Trojročná záruka na hardvér s možnosťou rozšírenia na päť rokov - EW201 | |
| Poznámky | Záručná doba začína plynúť od dátumu nákupu uvedeného na doklade o kúpe. |
| Životné prostredie | |
| Spĺňa obmedzenia RoHS | |
| Obsah balenia | |
| Hlavná jednotka X 1 | |
| Balík príslušenstva X 1 | |
| Napájací kábel X 1 | |
| Stručná inštalačná príručka X 1 |
| Prevedenie skrine | Do rozvádzača |
| Špecifikácia zálohovacieho systému | SAN |
| Počet šácht pevného disku | viac ako 12 |
| Pripojiteľnosť zálohovacieho systému | SAS/SATA |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom