Wi-Fi 6 Rýchlosť bezdrôtového pripojenia až 3000 Mb/s Podpora sietí Mesh Nepretržitý chod siete Wi-Fi v celej domácnosti pri použití iných smerovačov Synology Bezpečný prístup na internet Komplexná rodičovská kontrola 2,5GbE WAN/LAN Podpora superrýchleho internetu alebo zariadení s vysokým výkonom
Technológia Wi-Fi 6 v spojení s výkonnými vnútornými anténami prináša vyššie rýchlosti viacerým zariadeniam na väčší vzdialenosť, všetko v priestorovo úspornej konštrukcii. Rozlúčte sa s mŕtvymi zónami Wi-Fi. Použite niekoľko smerovačov Synology (WRX560 alebo iné) a vytvorte vysokorýchlostné pokrytie celej domácnosti pod jedným názvom Wi-Fi. Podpora pásma 5,9 GHz ponúka prístup do pásma bez rušenia a potenciálne vyššiu rýchlosť pripojenia2 alebo vyhradenú sieť backhaul. Funkcia Smart Connect automaticky nasmeruje vaše zariadenie do takého pásma Wi-Fi, ktoré ponúka najlepší signál a rýchlosť.
Expresná výmena Synology je bezplatná služba poskytovaná distribútorom v spolupráci so Synology. Expresná výmena predpokladá vybavenie reklamácie opravou alebo výmenou zariadenia do 5 pracovných dní. Expresná výmena je negarantovaná služba, pre garantovanú výmenu nasledujúci pracovný deň odporúčame zakúpiť NBD rozšírenie pre podporované modely Synology.Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/WRX560 Zoznam kompatibility
| Procesor | Quad core 1.4 GHz |
| Systém hardvérovej akcelerácie | Layer 4 / Layer 7 |
| Pamäť | 512 MB DDR4 |
| Typ antény | Vysoko výkonná vnútorná anténa 4x4 MIMO (5 GHz) Vysoko výkonná vnútorná anténa 2x2 MIMO (2,4 GHz) |
| Port LAN | 2.5GbE (RJ-45) x 1 Gigabit (RJ-45) x 3 |
| Port WAN | Gigabit (RJ-45) x 1 2.5 GbE (RJ-45) x 1 (Dual WAN) |
| Externé porty | USB 3.2 Gen 1 x 1 (5V, 0.9A výstup napájania) |
| IEEE 802.11ax | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz: 600Mbps 5GHz: 2400Mbps simultaneousné dvojpásmové Wi-Fi siete |
| Šifrovanie Wi-Fi | WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) |
| Tlačidlo a spínač | WPS, Napájanie, Reset, Wi-Fi zapnuté/vypnuté |
| Veľkosť (výška x šírka x hĺbka) | 233 mm x 194 mm x 66 mm |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Teplota | Prevádzková teplota - 5°C na 40°C (40°F na 104°F) Skladovacia teplota - -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relatívna vlhkosť - 5% na 95% RH |
| Wi-Fi Certifikácia | CE UKCA FCC NCC RCM iDA TELEC KC IC |
| Záruka | 2 roky Záručná doba začína od dátumu nákupu uvedeného na pokladnici. (Viac sa dozviete) Synology bude poskytovať softvérové aktualizácie do decembra 2027, a môže poskytovať rozšírenú podporu. |
| Vstupné striedavé napätie | 100 V na 240 V AC |
| Frekvencia napájania | 50/60 Hz, Jednofázové |
| Spotreba energie | 10.80 W (za chodu) 7.94 W (Režim nečinnosti) |
| Životné prostredie | Spĺňa obmedzenia RoHS |
| Obsah balenia | Hlavná jednotka X 1 Nabíjačka striedavého napätia X 1 Sieťový kábel RJ-45 X 1 Základná inštalačná príručka X 1 |
| Špecifikácie systému SRM | |
| Bezdrôtové | |
| Filter MAC adries v sieti Wi-Fi | ÁNO |
| Maximálny počet položiek filtra MAC | 64 |
| Maximálne zariadenia na jednom MAC filtri | 256 |
| Hladký roaming | Podpora štandardu 802.11k/v/r |
| Beamforming | ÁNO |
| DFS | ÁNO |
| WDS | ÁNO |
| Maximálny počet Wi-Fi SSID | 10 |
| Naplánovaná sieť Wi-Fi | ÁNO |
| Hostovaná sieť | Hostovaný portál Prispôsobený štýl stránky Celkový čas pripojenia Rotácia hesla |
| WPS 2.0 (Wi-Fi Protected Setup 2.0) | ÁNO |
| Hardvérový kľúč a zdieľanie pripojenia k sieti 3G / 4G | ÁNO |
| Hlavný bod Wi-Fi | ÁNO |
| Body Wi-Fi | ÁNO |
| Doporučený maximálny počet bodov Wi-Fi | 1 hlavný + 6 bodov Wi-Fi (v prostredí, v ktorom sú všetky odchozí pripojenia bezdrôtové) 1 Hlavný + 12 Wi-Fi bodov (v prostredí so všetkými káblovými pripojeniami. Viac info) |
| Maximálne pripojené zariadenia* | 150 |
| *Poznámky | Vyššie uvedené čísla sú len orientačné. Skutočný výkon a správanie sa môže líšiť v závislosti od sieťového prostredia a nastavení Zariadenie WRX560 mohlo mať súčasne pripojených aspoň 150 zariadení, ktoré dosiahli prenos v plnej rýchlosti |
| Sieť | |
| Pripojenie k internetu | Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, PPTP, DS-Lite (AFTR) Kľúč 3G/4G LTE Zdieľanie pripojenia k sieti cez systém Android Zdieľanie pripojenia k sieti cez zariadenie iPhone |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový smerovač Bezdrôtová prístupová bod |
| DMZ | ÁNO |
| IPv6 | IPv6 DHCP Server / klient, DS-Lite, 6in4, 6to4, 6rd, Duálne sady protokolov, DHCPv6-PD, Relé IPv6, Služba FLET'S IPv6 |
| DHCP | Režim server/klient, zoznam klientov, rezervácia MAC adries |
| Maximálna rezervácia DHCP | 500 |
| LAN / WLAN IGMP Snooping | ÁNO |
| Network Address Translation (NAT) | ÁNO |
| PPPoE prenos | ÁNO |
| Trasa zásad | ÁNO |
| Statická trasa | ÁNO |
| Maximálna statická trasa IPv4 | 100 |
| Maximálna statická trasa IPv6 | 100 |
| Diagnostické nástroje | Ping Traceroute |
| NAT Loopback (Hairpinning) | ÁNO |
| VLAN | |
| Maximálny počet sieťových segmentácií | 5 |
| Trunk | ÁNO |
| Presmerovanie portov | |
| Maximálny počet pravidiel presmerovania portov | 64 |
| Maximálny počet UPnP pravidiel | 64 |
| Aktivácia portu | |
| Maximálny počet pravidiel spustenia portu | 32 |
| Minimálna doba spustenia portu | 30s |
| Maximálna doba spustenia portu | 3600s |
| VPN | |
| VPN server (WebVPN, SSL VPN, SSTP, OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, Site-to-Site) | |
| VPN klient (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec) | |
| VPN Pass-through (PPTP, IPSec, L2TP) | |
| Kontrola prevádzky | |
| Zákaz internetu, rýchlosť a priorita zariadení | ÁNO |
| Funkcia Quality of Service (QoS) aplikačná vrstva (L7) | ÁNO |
| Maximálny počet pravidiel zariadení | 64 |
| Maximálny počet aplikačných pravidiel na zariadení | 32 |
| Monitorovanie dátového prevádzky | |
| Živé zobrazenie | ÁNO |
| Historizmus štatistík | Denné, týždenné, mesačné, ročné |
| História webových stránok | ÁNO |
| Zisťovanie aplikácií | ÁNO |
| Súhrn dátovej prevádzky | |
| Automatické aktualizácie podľa krajiny | ÁNO |
| Možnosť plánovania | ÁNO |
| Interval analýzy dátovej prevádzky | Denné, týždenné, mesačné, ročné |
| Formáty exportu | .CSV, .HTML |
| Rozšírenia pakety | |
| Safe Access | |
| Profil používateľa | 15 |
| Sieťový profil | 5 |
| Prispôsobený plán internetu | ÁNO |
| Časový kvót | |
| Webový filter IPv4 / IPv6 na báze DNS | Plán Dátabáza Požiadavka na odblokovanie |
| Prispôsobený zoznam povolených/blokovaných položiek | Maximálny počet blokovaných adries URL: 100 Maximálny počet povolených adries URL: 100 |
| Pozastavenie internetu | ÁNO |
| Odmena | ÁNO |
| Protokol | ÁNO |
| Súhrn | ÁNO |
| Bezpečné vyhľadávanie | Bing, Google, YouTube, Duckduckgo |
| Threat Intelligence Database | Podpora v IPv4 & IPv6 |
| Google Safe Browsing | Podpora v IPv4 & IPv6 |
| Automatické aktualizácie databázy | Threat Intelligence Database, Google Safe Browsing , Webový filter na báze DNS |
| Prevence hrozieb | |
| Služby majú významný vplyv na zvýšenie bezpečnosti smerovača a slúžia na ochranu vašej siete pred hrozbami z internetu | |
| VPN Plus Server | |
| Umožňuje vytvárať a spravovať zabezpečený prístup VPN cez webový prehliadač alebo klienta. Podporuje rôzne služby VPN – Site-to-Site VPN, WebVPN, SSL VPN, vzdialená pracovná plocha, SSTP, OpenVPN, L2TP over IPSec a PPTP | |
| Maximálny počet licencií Client VPN Access | 20 |
| Site-to-Site VPN | ÁNO |
| Maximálny počet tunelov Site-to-Site VPN | 10 |
| Vzdialená plocha (RDP + VNC) | 3 |
| Zoznam pripojení | ÁNO |
| Protokol | ÁNO |
| Súhrn | ÁNO |
| DNS Server | |
| Pomáha používateľom nájsť a prekladať názvy domén na IP adresy | |
| Download Station | |
| Podporované sťahovacie protokoly: BT/HTTP/FTP/NZB/eMule | |
| Maximálny počet súbežných úloh sťahovania | 20 |
| Maximálny počet BT úloh | 20 |
| Media Server | |
| Indexovanie médií | |
| Súlad so štandardom DLNA | |
| RADIUS Server | |
| Zabezpečuje centrálne overovanie, autorizáciu a správu účtov pre bezdrôtový prístup k sieti | |
| Mobilné aplikácie | |
| Podporované mobilné aplikácie | |
| DS router (Android/iOS) | Prvá inštalácia Prehľad siete Správa Wi-Fi Topológia systému Wi-Fi Safe Access Kontrola prevádzky Zabezpečenie siete (brána firewall, presmerovanie portov, zákaz internetu) Wake on LAN Aktualizácia systému |
| VPN Plus (Android/iOS) | ÁNO |
| DS get (Android) | ÁNO |
| DS file (Android/iOS) | ÁNO |
| Správa | |
| Operačný systém | |
| Synology Router Manager (SRM) | |
| Prístup do systému SRM odkadekoľvek | |
| Synology QuickConnect a dynamický DNS server (DDNS) | |
| Zabezpečenie | |
| Brána firewall / firewall SPI, ochrana pred útokmi denial of service (DoS), VPN pass-through (PPTP, IPSec, L2TP), automatické blokovanie, SSL certifikát, Security Advisor, dvojfázové overenie | |
| Probudenie cez LAN (WOL) | |
| Quickconnect cez službu WOL | ÁNO |
| Maximálne pripojené zariadenia | 100 |
| Upozornenia | |
| E-mail, SMS, ponúkaná služba (prostredníctvom smerovača DS) | |
| Server tlačiarní | |
| Maximálny počet tlačiarní: 1 | |
| Ostatné | |
| Bezplatná aktualizácia OS | ÁNO |
| SSH | ÁNO |
| SNMP | ÁNO |
| Zálohovanie a obnovenie konfigurácie | ÁNO |
| Správa používateľských účtov | ÁNO |
| Služba súborov USB / SD karta | |
| Súborový systém | |
| EXT4, FAT, NTFS, HFS+ | |
| Podpora prístupu | |
| Prehliadač súborov (len cez LAN sieť) | |
| Webové prehliadače: Chrome™, Firefox, Microsoft Edge, Safari | |
| Mobilné zariadenia: DS file | |
| Podpora protokolu | |
| Služba súborov Windows (CIFS), služba súborov Mac (AFP), FTP/FTPS, WebDAV | |
| Ostatné | |
| Apple Time Machine | ÁNO |
| Práva k zdieľanej zložke | ÁNO |
| Hibernácia úložiska | ÁNO |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Počet portů LAN | 25 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku | Adaptéry M.2 |
| Komunikačné pásmo | 6 |
| Podporované štandardy | 802.11be |
| Pripojenie externej antény | Nie |
| Slot na SIM kartu | Ano |
| USB port | Ne |
| Zabezpečení | WPS |
| Typ antény | Vestavěná |
| Použití | Vnitřní |
| Počet WAN portů | 0 |
| Další vlastnosti | VLAN |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom