
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predný vstup/výstup konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 150 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 320 mm |
| Zdroj | ATX PS/2 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 400 x 180 x 450 mm |
4x ARGB fan 120mm (3x vpredu + 1 vzadu)
1x ARGB kontrolér
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Bočnice | Plná |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | VX-MAR301A | 66 |
| Sklad dodávateľa | VX-MAR301A | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom