Vysoká účinnosť a vysoko konkurenčná cena v kombinácii s najnovším "state-of-the-art" dizajnom PCB a komponentmi charakterizujú 6 nových napájacích zdrojov série iARENA. Spoločnosť CHIEFTEC, plne si vedomá environmentálnych požiadaviek, ponúka európskym výrobcom PC riešenie s pevným napätím 230 V a nižšími obstarávacími nákladmi vďaka hromadnému baleniu šetrnému k zdrojom.
Výkon
| Vstup striedavého prúdu: | 200-240 V/3A |
| Frekvencia: | 47-63 Hz |
| +5V: | 16A |
| +3,3V: | 17A |
| +5 V a +3,3 V spolu: | 100W |
| +12V 1: | 30A/360W |
| +12V 2: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12 V 1 A +12 V 2 kombinované: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 3: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 4: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 3 a +12V 4 spolu: | NEUPLATŇUJE SA |
| P.F.: | >0,9 |
| -12V: | 0,3A / 3,6W |
| +5VSB: | 2,5 A / 12,5 W |
| Maximálne zaťaženie: | 400W |
Konektory
Natívny kábel:
| 20+4PIN: | |
| ===400mm===[20+4PIN] | |
| SATA: | |
| ===400mm===[Molex]===150mm===[SATA]===150mm===[SATA] | |
| Molex/Sata: | |
| ===400mm===[SATA]===150mm===[Molex]===150mm===[Molex] | |
| Molex/Sata: | |
| ===400mm===[SATA]===150mm===[SATA] | |
| 6+2PIN PCIe: | |
| ===400mm===[6+2PIN PCIe] | |
| 4PIN 12V : | |
| ===400mm===[4PIN 12V] | |
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom