| Model | Smart 300W |
| Článok č. | GPF-300P |
| EANkód | 4710713234666 |
| Hmotnosť (bez obalu/s obalom) | 1.07 kg / 1.13 kg |
| Vstup striedavého prúdu | 115-230V / 6.3A |
| Frekvencia | 47-63 Hz |
| +5V | 15A |
| +3,3V | 16A |
| +5 V a +3,3 V kombinácia | 95W |
| +12V1 | 14A |
| +12V2 | 15A |
| +12V 1 a +12V 2 spolu | - |
| P.F. | >0,9 |
| -12V | 0,3A / 3,6W |
| +5VsB | 2.0A / 10W |
| Maximálny výkon | 300W |
| 20+4PIN ATX | 1 |
| 8 PINOV EPS (4+4) | 1 |
| SATA | 4 |
| MOLEX | 2 |
| FLOPPY | 1 |
| 20+4PIN ATX | 300 |
| 8 PINOV EPS (4+4) | 350 |
| MOLEX/MOLEX/FLOPPY | 350/150/150 |
| SATA | 2x 350/150 |
| Specifikácia | ATX 12V 2.3 |
| Faktor formy | PS II |
| Účinnosť | 80 PLUS Bronze |
| Rozmery (DxŠxV) | 175 mm x 85 mm x 65 mm |
| PFC | Aktívny PFC (0.9) |
| Ventilátor | 80 mm tichý ventilátor |
| Zabezpečenie |
|
| Záruka | 24 mesiacov |
| Formát zdroja | 1U |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory pre základnú dosku | EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž | Částečná |
| Efektivita zdroje | 90+ |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom