| Formálny faktor: | mATX |
| Rozmery (DxŠxV): | 390 mm x 265 mm x 325 mm (stojan +22 mm) |
| Hmotnosť: | 5,1 kg bez psa |
| Zásuvky na disky ext.: | 1x 5,25" / 1x 3,5" |
| Zásuvky na disky int.: | 2x 3,5" / 3x 2,5" |
| Napájanie: | ATX (nie je súčasťou dodávky) |
| Predný vstup/výstup: | 2x USB3.0, 1x USB 2.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Rozsah dodávky: | Sada skrutiek |
| Materiál: | SECC, 0,5 mm |
| Chladenie (opt.): | 1x 120 mm vpredu, 1x 120 mm vzadu |
| Výška chladiča CPU (max.): | 150mm |
| Dĺžka karty VGA (max.): | 320mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom