| Model | T7 |
|---|---|
| Formát puzdra | ATX Mid-Tower |
| dimensions | 384(D) X 202(Š) X 438(V)mm |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Materiály | Oceľ, Plastové, Akrylový panel |
| Podpora základných dosiek | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Maximálna dĺžka VGA | 305 mm |
| Maximálna výška chladiča CPU | 160 mm |
| Maximálna dĺžka PSU | 150 mm |
| Rozširujúce sloty PCI | 7 |
| Zásuvky na disky | 2 X Combo(3.5" alebo 2.5"), 4 X 2.5" |
| Podpora ventilátorov | Horná časť: 2 X 120 mm Predná časť: 3 X 120 mm Zadná časť: 1 X 120 mm Spodná časť: 2 X 120 mm |
| Vrátane ventilátora(ov) | Predné: 1 x 120 mm Zadné: 1 x 120 mm |
| I/O porty | 1 X USB 3.0 , USB 2.0 X 2 , napájanie , resetovanie , konektor pre slúchadlá, konektor pre mikrofón |
.
| Prevedenie skrine | Thin Mini ITX |
| Farba skrine | Viacfarebné prevedenie |
| Počet pozícií 5.25" | 9 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD) | 13 |
| Počet interných pozícií 2.5" | 13 |
| Vybavenie PC skrinky | Predný panel pre VR |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | Zelená |
| Výkon zdroje (W) | 660 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom